ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Как да играя Yu-Gi-Oh Online?

Go down 
АвторСъобщение
diego
Създател на форума
Създател на форума

Male
Брой мнения : 99
Местожителство : MaiNa TowN
Registration date : 21.11.2008

ПисанеЗаглавие: Как да играя Yu-Gi-Oh Online?   Съб Ное 22, 2008 1:29 am

За всички начинаещи и незнаещи как се играе тази игра Онлайн ще се опитам да обясня...

Може да се играе Multyplayer само на играта Yu-Gi-Oh! Joey The Passion.
1. Инсталирате играта
2. Отваряте играта
3. Избирате Duel Mode(най-горе) от менюто в играта
4. След това ви отваря ново меню, избирате 2-Player Duel(най-долу в менюто)
5. След това ви излиза да изберете Data From Your PC и Data from other PC, Избирате първото Data From Your PC.
6. След това пишете името си(няма значение какво е името но е препоръчително то да съвпада с ника ви във форума, за да може противникът ви да се ориентира по добре)
7. След това трябва да изберете Host или Guest. Host е ако вие ще правите мрежата, а Guest е ако ще се присъединявате към такава.
8. Преди да се включите в дуела и двамата участници трябва да включат програмата Hamachi като ще трябва да се свържат в една и съща мрежа, след като това стане можете да започнете дуела.

Това е! Доста е просто надявам се да съм бил достатъчно ясен. Мисля че няма човек който не разбира от програмата Hamachi но ако все пак има такъв нека се свърже с мен на скайп: don_diego88_z
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://www.impulse.bg/user/diego

Как да играя Yu-Gi-Oh Online?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мешки
» купувам картинки
» вече само с камуфлаж
» Хванаха 484 монети, подготвяни за "износ"
» Задължителните книги