Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Старите ми карти на Кайба...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
CoolBoy21
Само Минава
Само Минава
CoolBoy21


Брой мнения : 3
Registration date : 08.12.2008

Старите ми карти на Кайба... Empty
ПисанеЗаглавие: Старите ми карти на Кайба...   Старите ми карти на Кайба... Icon_minitimeПон Дек 08, 2008 4:24 pm

Значи да ви питам.На времето играх на Ю-Ги-О с Кайба и си изтрих играта,но си запазих сейфовете (деск файла) .. та интересува ме как по-точно да си подкарам старите карти .. Пробвах и предполагам,че е това за картита на 100% и после да сложа моя файл .. обаче пак нещо не става .. пробвах и да inport-на файла и пак не става .. Моля ви помогнете,не искам всичката ми игра от преди да отиде на вятъра и да почвам от начало.А това което не ставаше,когато пробвам е регистри файл-а като го цъкна,давам му "Йес" и ми вика,че не било рег файл.. от Рег едит-а променях 2-те неща,които трябваше да се променят(в едно РийдМи го пишеше).. и всъщност като дам да ми Инпорт-не картите ми пише:"Failed to Import file.Unable to reconstruct deck using current cards".В Замунда един беше обяснил,че по някакъв начин картите се триели за да може да се сложат после другите или нещо такова,но незнам как.Моля ви-Помогнете Sad
Върнете се в началото Go down
alejandro
Spammer
Spammer
alejandro


Male
Брой мнения : 14
Registration date : 22.11.2008

Старите ми карти на Кайба... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ми карти на Кайба...   Старите ми карти на Кайба... Icon_minitimeВто Дек 09, 2008 3:42 pm

CoolBoy21 написа:
Значи да ви питам.На времето играх на Ю-Ги-О с Кайба и си изтрих играта,но си запазих сейфовете (деск файла) .. та интересува ме как по-точно да си подкарам старите карти .. Пробвах и предполагам,че е това за картита на 100% и после да сложа моя файл .. обаче пак нещо не става .. пробвах и да inport-на файла и пак не става .. Моля ви помогнете,не искам всичката ми игра от преди да отиде на вятъра и да почвам от начало.А това което не ставаше,когато пробвам е регистри файл-а като го цъкна,давам му "Йес" и ми вика,че не било рег файл.. от Рег едит-а променях 2-те неща,които трябваше да се променят(в едно РийдМи го пишеше).. и всъщност като дам да ми Инпорт-не картите ми пише:"Failed to Import file.Unable to reconstruct deck using current cards".В Замунда един беше обяснил,че по някакъв начин картите се триели за да може да се сложат после другите или нещо такова,но незнам как.Моля ви-Помогнете Sad



Еми сложи си всичките карти! Тук във форума има линк от къде да си ги свалиш wink1 !
По принцип няма смисъл да отваряш една по една, а и дек-а ше ти е по-слаб така confused !
Затова моя съвет е да си ги сложиш всички и така сичко ше е ок ;]
Върнете се в началото Go down
CoolBoy21
Само Минава
Само Минава
CoolBoy21


Брой мнения : 3
Registration date : 08.12.2008

Старите ми карти на Кайба... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ми карти на Кайба...   Старите ми карти на Кайба... Icon_minitimeВто Дек 09, 2008 5:07 pm

Е нали точно това написах,че нестава .. и май трябва да се изтрият самите карти за да може да се зареди новия дек файл .. е тва ми е проблема ...
Върнете се в началото Go down
diego
Създател на форума
Създател на форума
diego


Male
Брой мнения : 99
Age : 35
Местожителство : MaiNa TowN
Registration date : 21.11.2008

Старите ми карти на Кайба... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ми карти на Кайба...   Старите ми карти на Кайба... Icon_minitimeВто Дек 09, 2008 8:13 pm

CoolBoy21 написа:
Е нали точно това написах,че нестава .. и май трябва да се изтрият самите карти за да може да се зареди новия дек файл .. е тва ми е проблема ...


Значи моят съвет е да си делнеш напрао цялата игра от контрол панела и да изтриеш всички папки!
После си ресваш компа!
Инсталираш наново играта и след това слагаш картите! Неможе да не стане така!
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/diego
legendata
Легенда
Легенда
legendata


Male
Брой мнения : 98
Age : 29
Местожителство : На другия леден полюс
Registration date : 30.11.2008

Старите ми карти на Кайба... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ми карти на Кайба...   Старите ми карти на Кайба... Icon_minitimeВто Дек 09, 2008 9:24 pm

diego написа:
CoolBoy21 написа:
Е нали точно това написах,че нестава .. и май трябва да се изтрият самите карти за да може да се зареди новия дек файл .. е тва ми е проблема ...


Значи моят съвет е да си делнеш напрао цялата игра от контрол панела и да изтриеш всички папки!
После си ресваш компа!
Инсталираш наново играта и след това слагаш картите! Неможе да не стане така!

Така 100% ще стане ама последователно и да не обърка нещо!!!
Върнете се в началото Go down
CoolBoy21
Само Минава
Само Минава
CoolBoy21


Брой мнения : 3
Registration date : 08.12.2008

Старите ми карти на Кайба... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ми карти на Кайба...   Старите ми карти на Кайба... Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 2:45 pm

Аз се отказах .. нема смисъл да се мъча повече,почвам от начало и мерси за помощта иначе Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Старите ми карти на Кайба... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Старите ми карти на Кайба...   Старите ми карти на Кайба... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Старите ми карти на Кайба...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Карти на Анимацията
» Продават ли се оригиналните карти от играта ?!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Разни :: Duel Academy-
Идете на: